Välkommen till Rydverken

Ring oss! - vi är vänliga smålänningar


Växel
+46 459 38 660

Organisationsnummer
556954 - 6756
Allmän e-post
info@rydverken.se
Förfrågningar/Order
order@rydverken.se
Faktura/Invoice
faktura@rydverken.se


VD
Urban Paulsson +46 459 38 661
mob +46 703 281 110
urban.paulsson@rydverken.se


Försäljning
Tony Svensson +46 459 38 663
tony.svensson@rydverken.se



Platschef
Jesper Jarnehäll +46 459 38 664
jesper.jarnehall@rydverken.se


Vice VD
Thomas Paulsson
mob +46 709 747 984
thomas.paulsson@rydverken.se


Beredning/Projekt
Mikael Hult +46 459 38 662
mikael.hult@rydverken.se


Produktionsteknik/Projekt
Fredrik Emilsson +46 459 38 679
fredrik.emilsson@rydverken.se


Produktionsteknik/IT
Jonathan Lindström +46 459 38 682
jonathan.lindstrom@rydverken.se


Inköp/Underhåll
Johan Holmkvist +46 459 38 676
johan.holmkvist@rydverken.se


Produktionschef
Fredrik Thuresson +46 459 38 670
fredrik.thuresson@rydverken.se


Pressning
Palle Schjölin +46 459 38 674
palle.schjolin@rydverken.se

 

Ring oss! - vi är vänliga smålänningar
 

© Rydverken 2017Rydverken på svenskaRydverken in English Verkstadsvägen 2, 362 56 Ryd, tel +46 459 38660, info@rydverken.se