Välkommen till Rydverken

Ring oss! - vi är vänliga smålänningar


Växel
+46 459 38 660

Organisationsnummer
556954 - 6756
Allmän e-post
info@rydverken.se
Förfrågningar/Order
order@rydverken.se
Jobbansökan
jobba@rydverken.se


VD
Urban Paulsson +46 459 38 661
mob +46 703 281 110
urban.paulsson@rydverken.se


Försäljning
Tony Svensson +46 459 38 663
mob +46 705 914 324
tony.svensson@rydverken.se



IT/Teknik
Alf Petersson +46 459 38 672
mob +46 703 250 628
alf.petersson@rydverken.se


Vice VD
Thomas Paulsson
mob +46 709 747 984
thomas.paulsson@rydverken.se


Ekonomiassistent
Elone Levin +46 459 38 660
elone.levin@rydverken.se


Produktion/Planering
Mikael Hult +46 459 38 662
mob +46 730 942 012
mikael.hult@rydverken.se


Produktionsteknik/Projekt
Fredrik Emilsson +46 459 38 679
mob +46 738 337 213
fredrik.emilsson@rydverken.se


Pressning
Palle Schjölin +46 459 38 674
palle.schjolin@rydverken.se


Kvalitet/Projekt/Prod.Tek
Jim Olsson +46 459 38 682
mob +46 705 280 974
jim.olsson@rydverken.se

 

Ring oss! - vi är vänliga smålänningar
 

© Rydverken 2017Rydverken på svenskaRydverken in English Verkstadsvägen 2, 362 56 Ryd, tel +46 459 38660, info@rydverken.se